WAMED

Stomatologia WAMED to nowoczesne centrum stomatologiczne, zlokalizowane blisko centrum Katowic w Dąbrówce Małej przy ul. Pogodnej 2a. Początki naszej działalności sięgają już roku 1994, od tego czasu z naszych usług skorzystało ponad 15 000 zadowolonych pacjentów, a każdego dnia ta liczba rośnie.

Stomatologia Wamed Katowice - Twój dentysta

Praktyka wyposażona jest w wiele nowoczesnych urządzeń dających pełne poczucie komfortu oraz pomagających nam w skutecznej diagnostyce, a co za tym idzie osiągnięcie pełnego sukcesu w leczeniu naszych pacjentów. W każdym gabinecie posiadamy klimatyzację, jesteśmy również przygotowani do przyjmowania małych dzieci oraz osób niepełnosprawnych.

Specjalizujemy się w stomatologii zachowawczej, estetycznej, endodoncji, ortodoncji, protetyce, chirurgii stomatologicznej oraz stomatologii dziecięcej.

Nasi specjaliści świadczą usługi o najwyższym standardzie, dbamy o jakość wykonywanych zabiegów oraz o pełną satysfakcję naszych pacjentów. Zależy nam by mogli państwo bezstresowo, bezboleśnie i szybko  pozbyć się dolegliwości w obrębie jamy ustnej. Zapewniamy także miłą obsługę która zawsze służy radą i pomocą.

Dojazd do naszego centrum jest wygodny z Czeladzi, Siemianowic Śląskich, Sosnowca i z centrum Katowic.

Mamy nadzieję zyskać państwa zaufanie.

DZIĘKUJEMY